پنجشنبه, 08 خرداد,1399
English
Iranian Geographical sciences associations Union

اولین همایش ملی مخاطره شناسی ایران برگزار شد

اولین همایش ملی مخاطره شناسی ایران با رویکرد مخاطرات طبیعی ایران، روشهای پیش یابی و هشدار سریع برگزار شد

اولین همایش ملی مخاطره شناسی ایران برگزار شد

به نقل از سایت انجمن علمی مخاطره شناسی ایران اولین همایش ملی مخاطره شناسی ایران  با رویکرد مخاطرات طبیعی ایران، روشهای پیش یابی و هشدار سریع که با همت و همکاری سازمان جغرافیای کشور در سالن خلیج فارس این سازمان در دو قسمت صبح و بعد ازظهر با سخنرانی ریاست محترم سازمان جغرافیایی و ریاست انجمن علمی مخاطره شناسی ایران دکتر مهدی مدیری آغاز و در ادامه سخنرانان ویژه دیگر از جمله دکتر علیرضا شهیدی سرپرست محترم سازمان زمین شناسی ادامه یافت و سپس در دو سالن مجزا به ارائه مقالات در چهار محور مختلف همایش پرداخته شد و بعد از ظهر نیز دو گارگاه آموزشی همراه با بقیه مقالات برگزار و با تجلیل از پیشکسوتان دانش مخاطرات جناب آقای دکتر ابراهیم مقیمی استاد دانشگاه تهران و جناب آقای دکتر حسن صدوق ریاست دانشگاه شهید بهشتی تجلیل به عمل آمده و در نهایت جایزه ملی مخاطرات برای اولین بار به دو جوان برگزیده برتر جناب آقای مهرداد سرهنگی دانشجوی دکتری تکتونیک از دانشگاه  آزاد واحد علوم تحقیقات تهران و آقای مجید خانمحمدی دانشجوی دکتری مخاطرات طبیعی از دانشگاه خوارزمی اهدا و با قرائت بیانیه همایش ساعت 18 روز چهارشنبه 1 اسفند ماه 1397 به پایان رسید.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
اولین همایش ملی مخاطره شناسی ایران برگزار شد
اولین همایش ملی مخاطره شناسی ایران با رویکرد مخاطرات طبیعی ایران، روشهای پیش یابی و هشدار سریع برگزار شد
1397/12/02
دریافت جایزه ملی مخاطرات ایران توسط آقایان مهرداد سرهنگی و مجید خانمحمدی در اولین هایش ملی مخاطره شناسی ایران
دریافت جایزه ملی مخاطرات ایران توسط آقایان مهرداد سرهنگی و مجید خانمحمدی در اولین هایش ملی مخاطره شناسی ایران
1397/12/02
کنفرانس بین‌المللی گردوغبار در جنوب غرب آسیا
به دلیل خشکسالی‌های اخیر اقلیمی و هیدرولوژیکی در جنوب غرب آسیا، منطقه وسیعی تحت تأثیر طوفان‌های گردوغبار قرار گرفته است. تشدید پدیده گردوغبار در این منطقه، علاوه بر تأثیر بر روی اقلیم و آب‌وهوا، مسائل ...
1397/11/06
عدم موفقیت ایران در قرار دادن ماهواره «پیام» در مدار
وزیر ارتباطات ایران روز سه‌شنبه در یک پیام توییتری خبر داد که عملیات قرار دادن ماهواره موسوم به پیام در مدار با موفقیت انجام نشد.
1397/10/25
پیام تبریک دکتر صفوی ریاست اتحادیه انجمن های علوم جغرافیا با استاندار جدید آذربایجانشرقی جناب آقای پور محمدی
متن پیام تبریک دکتر صفوی ریاست اتحادیه انجمن های علوم جغرافیا به استاندار جدید آذربایجانشرقی جناب آقای دکتر پور محمدی استاد برجسته علوم جغرافیا
1397/10/16
هجدهمین جلسه اولین دوره هیأت مدیره اتحادیه انجمن¬های علوم جغرافیایی ایران»
هجدهمین جلسه اولین دوره هیأت مدیره اتحادیه انجمن­های علوم جغرافیایی ایران در تاریخ 24 آذر ماه 97 به ریاست دکتر رحیم صفوی در دفتر اتحادیه-خانه و موزه دکتر گنجی برگزار شد.
1397/10/04
ششمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور 24 دی ماه 1397
ششمین همایش شورای انجمن های علمی ایران‎ با عنوان رسالت انجمن های علمی در تبیین مسائل راهبردی کشور 24 دی ماه 97 در دانشگاه خاتم برگزار می گردد.
1397/10/02
عقد تفاهم نامه همکاری اتحادیه انجمن های علوم جغرافیایی با شهرداری تهران
در دیدار اعضای اتحادیه انجمن های علوم جغرافیایی با شهردار تهران و ایجاد تبادل تجربیات و و با توجه به توانمندی های اتحادیه تفاهم نامه همکاری در این خصوص عقدشد.
1397/09/05